ІНТЕГРАЦІЙНІ РІШЕННЯ
DATAS Technology пропонує комплексні промислові рішення в області інтеграції інформаційних систем і додатків з використанням сервіс-орієнтованого підходу.
Що ми пропонуємо Клієнтам:
- консалтингові послуги з розробки стратегії інтеграції інформаційних систем та побудови сервіс-орієнтованої архітектури (SOA) на рівні підприємства
- реалізацію інтеграційних проектів будь-якої складності: як з використанням промислових платформ світових лідерів ринку (Oracle, IBM), так і ПЗ з відкритим кодом (JBoss ESB, Mule ESB, Talend ESB)
- проведення аналізу інтеграційних проектів і визначення найбільш оптимальних підходів до вирішення завдань інтеграції
Що отримує Замовник:
- ефективне використання всіх інформаційних систем і джерел даних
- гнучкі, інтеграційні процеси , що легко модифікуються
- збереження зроблених раніше інвестицій в існуючі системи
- скорочення термінів і вартості інтеграційних проектів
- зниження вартості супроводу та підтримки інформаційних систем
Основними перевагами співпраці з DATAS Technology є:
- ми здійснюємо весь комплекс робіт: від розробки концепції майбутнього рішення, до його підтримки в ході промислової експлуатації
- рішення будуються на продуктах лідерів світового ринку і дозволяють вирішувати інтеграційні завдання будь-якої складності без прив’язки до кінцевих систем або обладнання
- професійне виконання робіт командою кваліфікованих фахівців, що мають досвід реалізації проектів в Україні та EMEA
Реалізовані проекти:
В даний час в DATAS Technology працює команда кваліфікованих експертів, які мають успішний досвід реалізації інтеграційних проектів в банківській сфері в Україні. Зокрема це проекти інтеграції банківських систем на базі пакету продуктів компанії Oracle – Oracle SOA Suite в ПАТ «Промінвестбанк» і АТ «ОТП Банк».
Впровадження в ПАТ «Промінвестбанк» Oracle CRM вимагало інтеграції цієї системи з усіма уже працюючими в банку рішеннями, зокрема з системами Oracle FlexCube, Nucleus FinnOne CAS (Customer Acquisition System) і системою документообігу К2. Інтеграційне рішення охопило процеси реєстрації в системі нового клієнта, відкриття рахунків, депозитів, видачі кредитів. Отриманий в результаті інтеграції єдиний інформаційний простір дозволив банку істотно скоротити час обслуговування клієнтів у відділеннях і вирішити всі інтеграційні завдання.
Використання сервіс-орієнтованого підходу в АТ «ОТП Банк» успішно себе зарекомендувало при реалізації першої фази впровадження Oracle FlexCube. В рамках проекту була реалізована інтеграція з багатьма уже працюючими в банку рішеннями, зокрема з системами ABS/SQL, B2, APS, SCORTO, ForPay. Для вирішення завдань інтеграції була впроваджена промислова інтеграційна платформа Oracle SOA Suite, на базі якої реалізовані як окремі веб-сервіси, так і всі необхідні інтеграційні процеси.
Отриманий в результаті інтеграції єдиний інформаційний простір дозволив банку істотно скоротити час обслуговування клієнтів у відділеннях і вирішити завдання по плавному переходу на роботу з системою FlexCube. Використання єдиної системи моніторингу та управління інтеграційними процесами дозволило значно спростити процес виявлення виняткових ситуацій і надало єдиний механізм для виявлення причин їх виникнення, що в свою чергу зменшило час простою через нештатні ситуації.
Використання сучасних інтеграційних підходів і рішень дозволяє значно скоротити терміни впровадження нових інформаційних систем і досягти максимального ефекту від спільної роботи всіх інформаційних систем компанії. Управління будь-якою компанією практично неможливе без об’єднання різних інформаційних систем в єдину систему підтримки бізнесу. При цьому запорукою успішного вирішення цього завдання є правильно обрана ІТ-стратегія підприємства, яка враховує не тільки галузеву специфіку, але і останні розробки та архітектурні рішення в області інтеграції інформаційних систем.
Сервіс-орієнтована архітектура
Кожна компанія стикається з необхідністю реалізації інтеграційних проектів різної складності, кінцевою метою яких є задоволення нових вимог бізнесу, зниження сукупної вартості володіння інформаційною системою, підвищення ефективності роботи корпоративних додатків і забезпечення їх спільної шляхом інтеграції в єдине ціле як процесів, які працювали раніше автономно, так і різних джерел даних.
Основні проблеми, з якими стикаються компанії при вирішенні подібних завдань є наступними:
- Безліч «жорстких» інтеграційних зв’язків
- Неоптимальні підходи для вирішення інтеграційних завдань
- Бізнес-процеси, які важко піддаються змінам
- Слабка швидкість реакції ІТ на нові вимоги бізнесу
- Дороге обслуговування та розробка
- Дублювання даних у системах і дублювання процесів
При вирішенні цих завдань багато провідних компаній реалізують у себе, так звану, сервіс-орієнтовану архітектуру (SOA, Service Oriented Architecture). SOA є найбільш універсальним на поточний момент підходом до створення ефективної архітектури інформаційної системи підприємства, що дозволяє:
- зв’язати в одне ціле всі гетерогенні системи
- реалізувати необхідні бізнес-процеси, ґрунтуючись на ІТ-сервісах, що виконуються в різних системах
- дозволяє створювати необхідні сервіси використовуючи функціонал вже працюючих систем, зберігаючи, таким чином, раніше зроблені в них інвестиції
Так само перевагами використання SOA є:
- гнучкість
- динамічність при внесенні змін
- можливість багатократного використання компонентів
- прискорення побудови комплексних додатків
- усунення фрагментованості та дублювання даних, бізнес-функцій і бізнес-процесів
- нівелювання інертності корпоративних систем до постійно мінливих вимог бізнесу
У кінцевому рахунку використання SOA – це зниження вартості володіння інформаційними системами в цілому, за рахунок скорочення витрат на реалізацію та підтримку інтеграційної складової.
Інтеграційні рішення, побудовані з використанням SOA:
- відповідають вимогам забезпечення безперервності бізнес-процесів компанії
- відповідають нормам безпеки
- підтримують високу продуктивність ІТ-інфраструктури
- є легко масштабованими